Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Krzeszyce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wspomnienia”

 

Krzeszyce ulica Skwierzyńska

Kolekcja (zbiór/zespół): Krzeszyce, Słowa kluczowe: ulica Skwierzyńska, Krzeszyce, sklep


Fotografia przedstawia budynek który w okresie przedwojennym stanowił dla Krzeszyc "centrum handlowe" mieścił się w nim m.in. sklep spożywczy, obuwniczy, meblowy, tekstylny. Na oknach widać bilbordy, które informowały co znajduje się w tym budynku. Znajdował się on na ulicy Skwierzyńskiej w Krzeszycach i stoi do dnia dzisiejszego. W okresie powojennym należał do Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska Krzeszyce natomiast od paru lat jest pusty, niezagospodarowany i dewastowany-przeszedł w prywatne ręce. Po prawej stronie fotografii widać jedną z mieszkanek Gminy Krzeszyce, która akurat zrobiła zakupy. Po lewej stronie widać wejście, które prowadziło do magazynów.Zdjęcie należy do zbiorów bibliotecznych.


Nazwa dokumentu: Krzeszyce ulica Skwierzyńska
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Krzeszyce
Teczka (jednostki archiwalna): Wspomnienia
Numer ID: CATL 18 B / 1.2.1
Sygnatura: brak
Autor: Brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Krzeszyce
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszycach
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: ulica Skwierzyńska, Krzeszyce, sklep
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wspomnienia"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.