Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Biblioteki Gminy Krzeszyce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszyce”

 

Budowa stadionu w czynie społecznym

Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteki Gminy Krzeszyce, Słowa kluczowe: stadion, budowa, czyn społeczny, praca, społecznicy


Zdjęcie przedstawia budowę stadionu w czynie społecznym. Grupa Krzeszyckich społeczników, podczas prac przygotowujących teren do przyszłego stadionu. Wśród społeczników pierwszy od lewej opierający się o ciągnik to Stanisław Marcinkowski (kierownik masarni GSSCH), kolejny od lewej opierający się o przyczepę po Zygmunt Herman, czwarty od lewej w okularach to Władysław Mrugała. Zdjęcie zrobione w 1977 roku.


Nazwa dokumentu: Budowa stadionu w czynie społecznym
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteki Gminy Krzeszyce
Teczka (jednostki archiwalna): Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszyce
Numer ID: CATL 18 B / 8.3.3
Sygnatura: brak
Autor: Brak autora
Data wytworzenia: 1977-05-20
Miejsce wytworzenia: Krzeszyce
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszycach
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: stadion, budowa, czyn społeczny, praca, społecznicy
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszyce"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.