Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Parafie gminy Krzeszyce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Parafia Krzeszyce”

 

Kościół w Krzeszycach.Ok.1956r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Parafie gminy Krzeszyce, Słowa kluczowe: Kościół w Krzeszycach, Krzeszyce


Fotografia zrobiona prawdopodobnie w 1956 roku.Wymiary 90x60mm.Przedstawia wnętrze kościoła pod wezwaniem "Św.Antoniego"w Krzeszycach-główny ołtarz- pomiątka "Bożego grobu". Przy ołtarzu klęczą:po prawej-Domicela Rogulska;po lewej Zofia Bobrowska.Fotografia znajduje się w zbiorze właścicielki Marty Buczkowskiej,przekazana jej przez babcię.Fotograf nieznany(sądząc po jakości fotografii musiał to być zawodowy fotograf).Właściciel wyraził zgodę na publikację fotografii.Zdjęcie w dobrym stanie bez zewnętrznych uszkodzeń.


Nazwa dokumentu: Kościół w Krzeszycach.Ok.1956r.
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Parafie gminy Krzeszyce
Teczka (jednostki archiwalna): Parafia Krzeszyce
Numer ID: CATL 18 B / 4.1.2
Sygnatura: brak
Autor: "brak autora"
Data wytworzenia: 1956-01-01
Wytwórca: Brak danych
Miejsce wytworzenia: Krzeszyce
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Kościół w Krzeszycach, Krzeszyce
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Parafia Krzeszyce"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.