Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Biblioteki Gminy Krzeszyce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszyce”

 

Biblioteka Krzeszyce 1952r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteki Gminy Krzeszyce, Słowa kluczowe: biblioteka


Właściciel fotografii:Malwina Nowicka zam. Krzeszyce.Fotografia zrobiona w 1952 roku.Wymiary 80x60mm.Przedstawia pomieszczenie biblioteki oraz dwie przyjaciółki :Nelę Pęczek i .....Na odwrocie fotografii dedykacja o treści:"W dowód szczerej przyjaźni swej Malwince oferuje Nela Pęczek. Krzeszyce 12.XII.1952r."Na drugim planie widoczne książki ustawione na regałach i wszystkie obłożone szary papier.Fotografia znajduje się w zbiorze prywatnym właścicielki.Fotograf nieznany(sądząc po jakości fotografii musiał to by zawodowy fotograf. Właściciel wyraził zgodę na publikację fotografii,jednakże nie zna opinii w tej sprawie rodzin osób,które znajdują się na fotografii.Zdjęcie jest zniszczone-widoczne uszkodzenie prawego rodu zdjęcia.


Nazwa dokumentu: Biblioteka Krzeszyce 1952r.
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteki Gminy Krzeszyce
Teczka (jednostki archiwalna): Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszyce
Numer ID: CATL 18 B / 8.3.1
Sygnatura: brak
Autor: "brak autora"
Data wytworzenia: 1952-12-12
Miejsce wytworzenia: Krzeszyce
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszycach.Udostepniła Pani Malwina Nowicka
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: biblioteka
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Gminna Biblioteka Publiczna Krzeszyce"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.