Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Krzeszyce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„ Malwina Nowicka”

 

Krzeszyce-żniwa

Kolekcja (zbiór/zespół): Krzeszyce, Słowa kluczowe: Krzeszyce


Właściciel fotografii: Malwina Nowicka.Fotografia zrobiona prawdopodobnie w latach 70-tych XX wieku.Przedstawia grupę rolników podczas prac żniwnych.Zboże koszone kosiarką do zaprzęgu konnego, zbierane i wiązane w snopy ręcznie. Na drugim planie ustawione rzędy snopów zbóż na Krzeszyckich polach.


Nazwa dokumentu: Krzeszyce-żniwa
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Krzeszyce
Teczka (jednostki archiwalna): Malwina Nowicka
Numer ID: CATL 18 B / 1.9.1
Sygnatura: brak
Autor: "brak autora"
Data wytworzenia: 1970-08-01
Miejsce wytworzenia: Krzeszyce
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszycach.Udostępniła Pani Malwina Nowicka
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Krzeszyce
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): " Malwina Nowicka"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.