Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Krzeszyce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kosik Kazimiera”

 

Drużyna Pogoń Krzeszyce

Kolekcja (zbiór/zespół): Krzeszyce, Słowa kluczowe: POGOŃ Krzeszyce


Właściciel fotografii Anna Kosik. Fotografia przedstawia drużynę "POGOŃ" w latach 1977/1978 (fotografia została również zrobiona w tych latach). Fotograf jest nieznany. Na zdjęciu jest cała drużyna "POGONI". Od prawej Janusz Iwasieczko- trener drużyny, Stanisław Szałachowski- prezes. Następnie od lewej: Henryk Hajdosz, Jan Brzóska, Jan Biliński, Kazimierz Gawłowski, Jerzy Taraszkiewicz, Lech Nalera, Mieczysław Rzemieniecki, Waldemar Rzemieniecki, Jan Przygocki, Ryszard Panasowski, Tadeusz Zawadzki, Czesław Wentyk. Właścciel wyraził zgodę na publikację zdjęcia.


Nazwa dokumentu: Drużyna Pogoń Krzeszyce
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Krzeszyce
Teczka (jednostki archiwalna): Kosik Kazimiera
Numer ID: CATL 18 B / 1.10.4
Sygnatura: brak
Autor: Brak autora
Data wytworzenia: 1977-03-03
Miejsce wytworzenia: Krzeszyce
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: GBP Krzeszyce
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: POGOŃ Krzeszyce
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kosik Kazimiera"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.